Saulės elektrinės įrengimas

Saulės elektrinių įrengimas

Saulės elektrinės įrengimas

Jei esate čia, tuomet rimtai jūsų galvoje sukasi mintis apie saulės elektrinės įrengimą savo namuose.

Saulės elektrinės įrengimas yra gera investiciją, kuri greitai atsiperka ir gali duoti tam tikras pajamas. Žinome, nes esame įgyvendinę per šimtą projektų ir dabar žmonės gali patvirtinti, kad ne tik nebemoka už elektros energijos sunaudojimą, bet ir geba sukaupti pajamas, kurias panaudoja elektros pirkimui kada elektrinė gamina mažiau elektros energijos tamsiuoju žiemos periodu.

UAB EKOENERGAS specializacija yra energiją taupančios ir energiją gaminančios įrangos pardavimas, projektavimas ir montavimas.

Saulės elektrinės montavimas EKOENERGASSaulės elektrinių įrengimas Šiauliuose

Lengviausia įrengti iki 5 kw namų elektrinę, kurios našumas yra pakankamas patenkinti namų ūkio poreikius 30 metų - maitinti šaldytuvą, televizorių, vandens ar šilumos siurblį bei LED apšvietimą. Investicija atsiperka vos per kelerius metus.

Projektas prasideda numatomu tikslinio rezultato ir ekonominio pagrįstumo įvertinimu. Tam naudojame specialią programinę įrangą. Dėl to mes gauname ataskaitą, kurios pagrindu priimami visi vėlesni techniniai sprendimai.

Įrengus saulės elektrinę suteikiama 10 metų garantija. Tai reiškia, kad šiuo laikotarpiu mes garantuojame mūsų saulės elektrinės veikimą pagal gamintojo deklaruojamas specifikacijas. Šiuo laikotarpiu mes savo lėšomis pašaliname visus su saulės elektrinės veikimu susijusius sutrikimus, ir tai yra pakankamas laikas visiškai suderinti tolygų visos sistemos veikimą.

Saulės elektrinės modulių pardavimas

Tuo pačiu metu kiekvienas komponentas turi savo garantiją, kurią palaiko gamintojas. Pavyzdžiui, kompanijos „Solis“ inverteriui yra 5 metų garantija (kuria galima pratęsti iki 20m), o fotoelementams suteikiama 25 metų efektyvumo garantija. Tokių saulės elektrinių pradinės galios nuostoliai iki eksploatavimo laikotarpio pabaigos bus ne didesni kaip 20%.

 

Gauti pasiūlymą

Jei turite individualių norų dėl saulės elektrinės montavimo, mes į juos atsižvelgsime. Vidutiniškai individualiam namui saulės elektrinė sumontuojama per 1-2 dienas. Viskas priklauso nuo vietos, kur bus montuojami fotoelementai.

Saulės elektrinių montavimas

Toliau verta pereiti prie projektavimo

Siekdami Jums padėti ir sumažinti Jūsų išlaidas, skirtas atsinaujinančios energetikos įrenginiams įsigyti, parengiame užsakovams projektus valstybės paramai gauti pagal atsinaujinančios energijos rėmimo programas, konsultuojame ir padedame sutvarkyti visus reikiamus dokumentus.

Informuojame, kad šiuo metu yra ypač palankus metas įsigyti saulės elektrines!

Nuo 2020 m. sausio 2 d. planuojamas Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) kvietimas teikti paraiškas pagal paramos priemonę „Atsinaujinančių energijos išteklių (saulės, vėjo, biokuro, geoterminės energijos ar kt.) panaudojimas individualiuose gyvenamosios paskirties pastatuose". Skaityti daugiau>>

Daugiau informacijos apie valstybės finansavimą projektą saulės elektrinei įsigyti 2020 m. - www.apva.lt

 

Atlikti darbai

Parašykite mums žinutę

Paspausdami žemiau esantį mygtuką SIŲSTI, Jūs sutinkate su mūsų Privatumo politika